Sponsoring portal

Ten portal może być fake’owy

Singles50.pl
singles50

Singles50.pl

Portal do znalezienia swojej drugiej połówki nawet po 50.

O portalu Singles50.pl

Portal jest skierowany do grupy wiekowej około 50 roku życia, jednak należy uważać, ponieważ nie wszystkie profile wyglądają prawdziwie. Na portalu widnieje wiele profili, które po wyglądzie zdjęć można rozpoznać jako fake’owe, a jeśli chcemy zobaczyć większą ilość profili jesteśmy zmuszeni do wykupienia członkostwa premium. Po stworzeniu profilu i dodaniu na niego jednego zdjęcia profilowego (wygenerowanego przez sztuczną inteligencję swoją drogą) dostajemy wiadomości i polubienia od różnych profili.
Wyszukiwanie naszej “drugiej połówki” działa na zasadzie przeglądania profili kandydatek, do których możemy napisać wiadomość, zadać pytania na “przełamanie lodów”, polubić profil lub wysłać emotkę, dzięki której możemy rozpocząć rozmowę.
Na portalu widnieje również zakładka “Czy to jest miłość od pierwszego polubienia”, na której ukazują się nam zdjęcia profilowe pań i możemy dać polubienie, bądź znak “X”, jednak po przeklikaniu paru zdjęć wyskakuje nam komunikat, który mówi o tym, że jeśli dalej chcemy przeklikiwać profile, musimy wykupić pakiet premium.

Podsumowując nie polecamy tego portalu szczególnie, wiele profili wygląda tutaj na fałszywe, a metoda pobierania opłaty za członkostwo premium, może w przyszłości samoistnie opróżnić nasz portfel (w momencie kiedy zapomnimy wygłosić rezygnacji z członkostwa).

Cennik

119,90 zł miesięcznie

3 miesiące 359,70 zł

39,90 zł miesięcznie

1 miesiąc 39,90 zł

79,90 zł miesięcznie

6 miesięcy 479,40 zł

Co daje członkostwo premium:

 • Zdjęcia wyraźnie widoczne,
 • Wysyłaj i odbieraj nieograniczoną liczbę wiadomości,
 • Rozmawiaj przez wideo,
 • Dodawanie kontaktów do listy ulubionych,
 • Mój profil,
 • Test osobowości,
 • Załaduj moje zdjęcie.

Przy zakupie któregokolwiek pakietu, drobnym druczkiem napisana jest informacja, że dostęp do usługi jest odnawiany automatycznie, co oznacza, że jeżeli zapomnimy wygłosić rezygnację z usługi, opłata za kolejny okres dostępu zostanie pobrana automatycznie. Należy uważać na tego typu płatności, ponieważ mogą one doprowadzić do niechcianej utraty dużej ilości pieniędzy.

Rejestracja

Przy rejestracji do portalu podajemy:

 • Imię,
 • Datę urodzenia,
 • Miasto, w którym szukamy partnerki,
 • Odpowiadamy na kilka krótkich pytań dotyczących naszych preferencji wobec partnerki, pytań o nasz charakter, styl oraz wygląd.

Singles50.pl - opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Portale podobne do Singles50.pl

Wyróżniony
GoldBikiniClub
Mójsponsor.pl
Singles50.pl