Jak znaleźć sponsora przez internet

A

Sponsoring jeszcze nie tak dawno był tematem tabu, ponieważ większość osób kojarzyła to z usługami prostytutek. W dzisiejszych czasach zaczyna być inaczej — ludzie wiedzą, że sponsoring to relacja, która ma ściśle określone zasady. Tutaj obie strony czerpią korzyści! Taki układ polega na towarzystwie, a nie opiera się głównie na samym seksie! Tutaj wszystko zależy od Was, jak wykorzystacie wspólny czas.

Czym jest relacja sponsorowana?

Sponsoring to relacja między sugar baby, a sponsorem, który ma pieniądze, by rozpieszczać i dogadzać swojej partnerce. W relacji sponsorowanej nie obowiązują żadne narzucone zasady — jednak najlepiej od razu na pierwszym spotkaniu ustalić między sobą, na co możecie sobie pozwolić, a co wykracza już poza granice Waszego kontaktu. Ważne są takie ustalenia, by żadna ze stron nie była później zawiedziona tym, jak będzie przebiegać ta relacja.

Nie zawsze chodzi o seks

W relacji sponsorowanej nie zawsze chodzi o seks, a wręcz przeciwnie – o spędzanie czasu z drugim człowiekiem lub pokazywanie się razem wśród znajomych czy też rodziny. Sponsoring to również wspólne wyjazdy, imprezy, kolacje. Seks może stanowić przyjemny bonus – urozmaicenie na zakończenie wspaniałej i luksusowej randki! Sponsoring dotyczy relacji międzyludzkich – ważne jest więc poznanie siebie nawzajem. Oczywiście pokazujesz to, co chcesz, żeby sponsor o Tobie wiedział – to od Ciebie zależy, jak bardzo się przed nim otworzysz

B

sugar baby sugar daddy daddy sugar

Sugardating - jak zacząć i gdzie szukać potencjalnego sponsora?

Może wydawać się, że najtrudniej znaleźć sponsora przez internet. Nic bardziej mylnego! Z czasem jak relacje sponsorowane stały się coraz bardziej modne, powstało bardzo dużo portali, na których można dodać swój profil. Jednym z takich stron jest sponsoring-portal.pl, na którą codziennie trafiają nowe, głodne wrażeń, osoby – piękne kobiety i bogaci mężczyźni. W serwisie sponsoring-portal można szybko znaleźć sponsora przez internet! Czas wybrać najlepszą ofertę. Zarejestruj się na portalu – dzięki temu nawiążesz relację pełną korzyści i zmienisz swoje życie!

Z każdym dniem coraz więcej ogłoszeń "szukam sponsora"

Na portalach codziennie pojawiają się nowe osoby, które chcą rozpocząć swoją erotyczną przygodę z relacją sponsorowaną. O korzyściach sponsoringu można mówić długo. Wszystkie ogłoszenia typu „szukam sponsora” to dla tych kobiet szansa na totalnie inne życie! Media społecznościowe są pełne wpisów młodych dziewczyn, które często podróżują do egzotycznych krajów, otaczają się luksusem, z dnia na dzień mają nowe markowe ubrania, drogie torebki. Może to być wynik relacji z bogatym mężczyzną. O korzyściach sponsoringu można pisać długo i zależy to od sytuacji człowieka. Kobieta dołączająca do tego intrygującego świata musi wiedzieć, czego chce! Zastanawiasz się nad dodaniem ogłoszenia typu „szukam sponsora”? Sprawdźmy, jakie typy kobiet i bogatych mężczyzn decydują się na sponsoring! Może należysz do którejś grupy?

C

Powody, dla których kobiety decydują się na założenie swojego profilu

Kobiety decydują się na dodanie swojego ogłoszenia, aby osiągnąć zamierzone korzyści. Zazwyczaj są to studentki lub dojrzałe kobiety. Osoby, które studiują, zwykle nie potrafią pogodzić zajęć na uczelni z pracą na etacie. Jednocześnie chcą mieć pieniądze na swoje zachcianki i posmakować innego, lepszego życia – w luksusie.

Drugą grupą kobiet, które można spotkać na naszych portalach, są młode mamy, które chcą mieć pieniądze na utrzymanie siebie – na życie, ale również zainteresowane są przyszłością swojego dziecka. Taka dziewczyna często jest już w sytuacji krytycznej i relacja sponsorowana to dla niej konieczność. Innym podobnym typem osób są piękne panie, które potrzebują pieniędzy na leczenie czy terapię dla siebie lub bliskiej osoby.

Sponsoringiem interesują się także kobiety, które są po prostu głodne emocji i adrenaliny, a także chcą spełnienia swoich erotycznych fantazji! Niektóre dziewczyny traktują tę relację jako odskocznię od problemów dnia codziennego. Mogą się wyszaleć, spełnić swoje marzenia o egzotycznych podróżach i spotkaniach w luksusowych restauracjach.

Na naszym portalu pojawiają się też dojrzałe kobiety, które mogą być po rozwodach lub innych nieudanych przejściach miłosnych – chcą poczuć się ważne, ale uważają, że to jeszcze nie jest odpowiedni moment na poważny związek.

Coraz więcej kobiet decyduje się na układ sponsoringowy i dołączenie do sponsoring-portalu!

D

Jacy mężczyźni chcą tego typu relacji?

Znalezienie idealnego sponsora to nie taka łatwa sprawa! Jakich facetów można znaleźć na serwisach sponsoringowych? Sugar Daddy to zazwyczaj mężczyzna, który jest już wysoko postawiony na ścieżce swojej kariery zawodowej lub ma swoją firmę i przez to nie miał wcześniej czasu, by poznać kobietę swojego życia. Może to również być bogaty facet, który oczekuje przygód, a nie stałego związku! Ostatnim częstym typem jest mężczyzna, który ciągle jeździ w delegacje i przez to nie ma jak wejść w stałą relację oraz regularne spotkania. Jak widzisz, to normalni ludzie! Z którym z nich chciałabyś nawiązać kontakt?

Nie ograniczajmy się do myślenia, że sponsorem może być tylko facet. Są także sponsorki, które wcześniej nie miały czasu na emocje. Chcą poznać świetnych mężczyzn, z którymi mogą spędzić trochę czasu i zaznać adrenalinki!

Cechy idealnego sponsora

Znalezienie odpowiedniego partnera powinnaś rozpocząć od określenia, kim dla Ciebie jest idealny bogaty mężczyzna? Na naszej stronie są profile osób o różnym charakterze i doświadczeniu. Masz dużo do powiedzenia w tym, jak będą wyglądać Wasze spotkania, natomiast to od sponsorów zależy, ile pieniędzy na to przeznaczą, jak często będziecie się widywać i jak będą Cię traktować. Charakter jest najważniejszy. Lubisz dominować, a może wręcz przeciwnie? Chcesz spokojnego czy aktywnego faceta? Ma być młody czy zdecydowanie starszy od Ciebie? U nas znajdziesz odważnych podróżników, twardo stąpających po ziemi biznesmenów, radosnych optymistów, a nawet wrażliwych romantyków! Którego wybierasz Ty?

Co zrobić, by zostać utrzymanką bogatego mężczyzny?

Już wiesz, jak może wyglądać bycie utrzymanką bogatego sponsora. Jeśli przedstawione korzyści przekonują Cię jeszcze bardziej do takiego układu, wejdź na portal sponsoringowy sponsoring-portal.pl, załóż  konto i znajdź potencjalnego sponsora przez internet! Możesz odwiedzić też inne portale sponsoringowe.

Emocje

Sponsor oczekuje emocji, ale nie uczuć! Uczucia musisz odłożyć na dalszy plan, ponieważ to nie miejsce na szukanie drugiej połówki. Jeśli jesteś bardzo wrażliwą osobą i szybko się zakochujesz, trwanie w takiej relacji sponsorowanej może być dla Ciebie trudne. Pamiętaj, w sponsoringu nie liczy się miłość, a adrenalina! W ramach towarzystwa innego rodzaju możesz zaoferować usługi GFE (doświadczenie posiadania dziewczyny), ale pamiętaj, że jak sama nazwa wskazuje to tylko doświadczenie. Musisz bardzo dobrze grać, by być w takiej relacji! W GFE wchodzą tylko dziewczyny, które są świetnymi aktorkami i potrafią oddzielić prywatne uczucia od Waszego sponsorskiego układu. Może masz inny sposób, by zainteresować faceta swoją osobą? Pokaż mu, co potrafisz, a odwdzięczy się tak, jak chcesz!

Bezpieczeństwo

Nie obawiaj się, że Twój profil będzie oglądać jakiś niepełnoletni chłopak lub groźny mężczyzna. Wszystkie nowe profile na portalu są weryfikowane, więc na sponsoring-portal możesz czuć się bezpiecznie! U nas nikt Cię nie oszuka, każdy użytkownik szuka tego samego – przygody! Uważaj jednak na to, co zamieszczasz w sieci na innych stronach – zawsze sprawdzaj wiarygodność takich serwisów. Przekonaj się, że znalezienie sponsora w internecie nie jest takie skomplikowane. Nie czekaj – zarejestruj się na naszym profilu i przebieraj spośród wielu sponsorów, którzy się do Ciebie zgłoszą!