Spotkanie GFE


 
A

Jeśli zastanowisz się przez chwile, jakie są różnice w relacji z prostytutką, a szczerą relacją z miłości, to z pewnością zauważysz kilka znaczących różnic. Z partnerką planujesz przyszłość i łączą was uczucia. Prostytutka jest tylko momentem w Twoim życiu, który być może szybko minie, a wasze spotkania nie zajmują wiele czasu na przestrzeni dnia. Jako żart na rozluźnienie można stwierdzić, że z prostytutką łączy Cię seks i nic poza tym, a z partnerka wszystko poza seksem.... ;). Żarty odkładamy na bok i skupiamy się na spotkaniach w klimacie GFE. Angielski skrót GFE od Girlfriend Experience oznacza doświadczenie posiadania dziewczyny. Skorzystaj ze spotkań GFE, które są kluczowym elementem danego spotkania, a przekonasz się, że typowa relacja z kobietą nie jest Ci potrzebna. Usługi GFE to nowy wymiar relacji sponsoringowej.

Skąd się wzięły spotkania GFE i jak ich szukać?

Każda usługa wychodzi zawsze naprzeciw potrzebom. Skoro coraz bardziej staje się popularne spotkanie w klimacie GFE, to znaczy, że taka usługa jest poszukiwana. Mężczyźni, którzy mają dość przedmiotowego traktowania przez prostytutki, często narzekają na brak choćby najmniejszej czułości po zakończonej pracy. Nie ma się też, co dziwić, ponieważ prostytutka nie ma obowiązku głaskać Cię po głowie. Brzmi to brutalnie, ale niestety taka jest prawda.

Klimat GFE ma za zadanie sprawić, że pozornie została spełniona potrzeba bliskości, która należy do naturalnych potrzeb każdego człowieka. W dzisiejszych czasach coraz rzadziej decydujemy się na stałe związki, aby uniknąć późniejszych zobowiązań emocjonalnych. Priorytetem stała się kariera i niezależność finansowa. Wiele mężczyzn zostało w przeszłości skrzywdzonych przez miłość, dlatego nie mogą lub zwyczajnie nie chcą się angażować w kolejne relacje. Jest to absolutnie zrozumiałe, lecz pewnych rzeczy nie da się zastąpić. Możemy oszukać status na Facebook'u, lecz nie nasze potrzeby. Potrzebę seksualną można załatwić w różny sposób na różnych portalach. Sprawa wygląda inaczej, kiedy stałeś się na tyle niezależny, że nawet nie masz się do kogo przytulić, wracając po pracy do domu. Nikt na Ciebie nie czeka, a jedyną kobietą, która się o Ciebie martwi, jest Twoja mama. Taki stan rzeczy może czasem przytłaczać, dlatego z pomocą przyszło spotkanie GFE, które to poczucie bliskości oferuje.

Spotkanie w klimacie GFE ma dawać złudne poczucie posiadania dziewczyny lub partnerki. Forma jaką przybierze taka usługa, zależy od dwóch stron w zależności od możliwości i preferencji. Może to być zwykłe przytulenie lub miły SMS w ciągu dnia. Czasem może to być zwykłe pytanie o to, jak minął dzień itp. W niektórych przypadkach wystarczy jedynie powiedzieć jakiś komplement lub w jakiś inny sposób sprawić, aby Klient poczuł się doceniony. Nie oznacza to, że zaczniecie się umawiać na randki, lecz spotkanie GFE pozytywnie wpływa na psychikę mężczyzny, który z wielu powodów nie szuka realnego związku. Trzeba mieć też na uwadze fakt, że kobiety oferujące usługi w klimacie GFE wiążą z tym dodatkową opłatę, ponieważ muszą nabyć sporych umiejętności aktorskich.

Kogo powinno interesować spotkanie w klimacie GFE? Czy tego typu spotkania są dla wszystkich?

Nie ma określonego typu osoby, która powinna się interesować tego typu spotkaniami. Chcesz czegoś więcej niż tylko ogłoszenia towarzyskie z usługami seksualnymi? Brakuje Ci czułości od kobiety? Denerwuje Cię, że ona po zakończonym stosunku po prostu się ubiera i daje Ci do zrozumienia, że Twój czas się skończył? To znak, że Girlfriend Experience jest właśnie dla Ciebie. Mnóstwo kobiet jest w stanie wczuć się w Twoją dziewczynę w określonym przez was momencie.

Nie możesz wymagać, że dziewczyna nagle zacznie bombardować Cię smsami lub telefonami, zaniedbując przy tym innych Klientów. Ona nie ma na to czasu, a jej głównym zajęciem są usługi erotyczne. Chyba że będzie Cię darzyć wyjątkowym sentymentem.

Każdy człowiek potrzebuje odrobinę uwagi i czułości. Nie ma się czego wstydzić, ani na siłę próbować negować to odczucie. Jesteśmy w ten sposób zbudowani, a potrzeba przynależności jest niezwykle istotna, tak samo jak seks.

Sponsoring a klimat GFE


Sponsoring znacznie różni się od prostytucji. Prostytucja opiera się głównie na usługach seksualnych, podczas gdy sponsoring może, ale nie musi ich zawierać. Relacja sponsoringowa jest z pewnością bardziej rozbudowana i w tym wypadku w grę wchodzą także randki i inne spotkania GFE.

Usługi GFE są bliższe sponsoringowi ze względu na charakter relacji. W bardzo zażyłych związkach dziewczyna mieszka u swojego Sponsorującego, dlatego relacja w klimacie GFE jest w tym wypadku bardziej naturalna. Oczywiście może się zdarzyć tak, że pomimo przyzwyczajenia, ta potrzeba bliskości nie zostanie spełniona, a klimat GFE nie będzie istniał. Być może warto w takim wypadku pomyśleć nad lekką modyfikacją warunków współpracy i negocjować Girlfriend Experience ze Sponsorowaną. W większości relacji spotkania GFE są jednak naturalne i nie trzeba tego szukać w opisie ogłoszenia. Dziewczyny zazwyczaj wiedzą, o co chodzi i w niewielu przypadkach trzeba im cokolwiek wyjaśniać.

Jak wpływają spotkania GFE na współczesne relacje i związki młodych ludzi?

GFE stało się poważną konkurencją dla oficjalnych związków, zaręczyn, a nawet małżeństw. Świat stale się zmienia. Każde pokolenie ma inne priorytety i inne spojrzenie na wiele spraw. Odmienne zdanie dotyczy również związków i relacji seksualnych. W czasach naszych dziadków lub nawet i rodziców zawieranie małżeństwa było czymś oczywistym. Dziś ludzie nie mają potrzeby wiązania się ze sobą papierkiem. Dużo popularniejsze stały się związku w konkubinacie. Z biegiem czasu nawet konkubinat powoli wychodzi z mody. Seks przestaje być tematem tabu, a często jest to jedyna czynność, która łączy dwójkę młodych ludzi. Zobowiązujące relacje już w wielu przypadkach odeszły w zapomnienie, a seks stał się dużo bardziej otwartą strefą życia.

Spotkania GFE są więcej niż zwykłym spotkaniem seksualnym, ale dużo mniej niż sponsoring i standardowy związek. Dzięki GFE możesz mieć ciastko i zjeść ciastko. Jeśli jesteś w stanie zaspokoić swoją potrzebę bliskości za pomocą takiej usługi, to jesteś szczęśliwcem. Brak związku to brak zobowiązań i oczekiwań. Seks jest ważną potrzebą, lecz nie załatwia całej sprawy. Spotkania GFE są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich wolnych strzelców, którzy czasem potrzebują miłego zdania na swój temat lub zwykłego przytulasa. Dzięki temu nie trzeba zawierać poważnych relacji wbrew swoim chęciom.

Ogłoszenia kobiet zazwyczaj zawierają taką informację, czy świadczą usługę spotkań Girlfriend Experience, czy nie. Wystarczy się tylko dobrze wczytać i nie zwracać uwagę wyłącznie na erotyczne lub seksualne aspekty ;).

Ostatnia aktualizacja