Sponsoring za pieniądze

A

Młode kobiety często szukają nowych znajomości wśród osób, które zaproponują im opłacalny układ polegający na niezobowiązującej znajomości, co nie ma niczego wspólnego z prostytucją. Korzystają na tym dwie strony –sponsorzy i kobiety, których łączy relacja na ustalonych zasadach. Sprecyzowane potrzeby i oczekiwania sprawiają, że „związek” jest na jasnych zasadach, nikt nie czuje się wykorzystywany ani oszukiwany. Obecnie nie jest trudno znaleźć sponsora, dostępne są wielorakie portale z ogłoszeniami, za pomocą których można umówić się na spotkanie i omówić szczegóły dotyczące relacji sponsorowanej. Bogaci mężczyźni poszukują młodych dziewczyn i na odwrót! Piękne kobiety szukają bogatych mężczyzn, aby móc umawiać się na randki sponsorowane.

Młoda kobieta szuka sponsora, czyli doświadczonego mentora, który będzie dla niej wsparciem.

Kobiety potrzebujące pieniędzy mogą zdobyć je w łatwy i przyjemny sposób, wystarczy przejrzeć ogłoszenia dotyczące sponsoringu. Wielu mężczyzn szuka młodych, atrakcyjnych i inteligentnych dziewczyn lub dojrzałych i wykształconych pań, które w zamian za dobra materialne będą ich towarzyszkami. Relacja ze sponsorem odbywa się na jasnych dla obu stron zasadach, nie przekracza się wyznaczonych granic, chyba że druga strona wyrazi na to zgodę.

Znalezienie sponsora stało się niezwykle proste, bo do dyspozycji jest Internet, w którym nie brakuje wielorakich portali z ofertami osób zainteresowanych sponsoringiem. Relacje międzyludzkie ewoluowały i bycie w niezobowiązującym, otwartym związku, stało się czymś powszechnym. Życie jest zbyt krótkie, aby marnować je na trwanie w nieszczęśliwym związku, który wyniszcza. Gonienie za pieniądzem, chęć poznawania świata i nowych osób, rozwijania się – wszystko to sprawia, że wiele osób nie ma po prostu czasu ani ochoty angażować się w stały związek, szczególnie małżeński, który wiąże się z wieloma ograniczeniami.

Stawia się coraz bardziej na wykształcenie, pięcie się po szczeblach kariery zawodowej. Każdy nieudany związek wiąże się z negatywnymi emocjami, dlatego wiele pań decyduje się na bycie singielkami, chce się dobrze bawić bez wyrzeczeń. Idealną opcją okazuje się sponsoring.

sugar baby sugar daddy daddy sugar

Wejdź w układ marzeń bez zobowiązań i skorzystaj z uroków życia u boku atrakcyjnego i bogatego mężczyzny.

Chcesz poznać odpowiedzialnego mężczyznę, który się Tobą zaopiekuje? Faceta, który zapewni Ci rozrywkę, wakacje, na które nie miałaś możliwości pojechać lub zrobi Ci prezent i kupi coś, na co od bardzo dawna odkładasz każdy grosz i to zupełnie bez okazji? A może chcesz poznać prawdziwego, bogatego mężczyznę, z którym będziesz mogła miło i przyjemnie spędzić czas albo z którym będziesz mogła zjeść kolację w drogiej i ekskluzywnej restauracji a na koniec dać ponieść się fantazji i spędzić z nim upojną noc pełną erotycznych uniesień?

Za pomocą portalu sponsoringowego możesz znaleźć swojego wymarzonego bogatego sponsora, który chętnie będzie spełniał wszystkie Twoje zachcianki i będzie Cię rozpieszczał na każdym kroku. Odpowiedni układ sponsorowany to idealne rozwiązanie.

Wielką zaletą relacji sponsoringowej jest fakt, że to Ty masz całkowitą władzę, nad tym, kto będzie miał szczęście spędzać przy Twoim boku cudowne i beztroskie chwile. Umowa sponsoringowa może zawierać wszystko, czego tylko sobie zapragniesz. To Ty ustalasz charakter usług, na które się godzisz lub nie. Możesz być zarówno kochanką, towarzyszką jak i partnerką.

Bogaci i wysoko postawieni mężczyźni często całe dnie spędzają na ważnych biznesowych spotkaniach albo wyjazdach, które najzwyczajniej w świecie są po prostu nudne. Co może bardziej podkręcić tego typu spotkania niż młode, atrakcyjne i seksowne kobiety? Jaka jest Twoja rola? Towarzyszysz swojemu sponsorowi podczas biznesowego spotkania, raz na jakiś czas rzucasz kilka słów aprobaty czy komplementów, jesz wykwintny obiad w ekskluzywnej restauracji, a na koniec dostajesz jeszcze za to pieniądze. Tyle. Teraz każde z Was idzie w swoją stronę, chyba, że Wasza umowa stanowi inaczej.

Marzą Ci się egzotyczne wakacje, wylegiwanie się na plaży, kąpiel w oceanie i drinki z palemką? Teraz spełnienie tych marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Sponsoring bardzo często opiera się na wspólnych wakacyjnych wyjazdach. Każdy biznesmen musi kiedyś odpocząć, a nie od dziś wiadomo, że najlepiej odpoczywa się w towarzystwie pięknej kobiety, która może dostarczyć wiele przyjemności. Co robi wtedy sponsor? Oferuje Ci wakacje marzeń!

To czy dacie się ponieść namiętności zależy tylko od Was. W ramach sponsoringu seks wcale nie jest obowiązkowy. Ale jeśli oboje macie na to ochotę, to czemu nie puścić wodze fantazji i nie zacząć spełniać swoich erotycznych marzeń? Jednego możesz być pewna – tutaj mężczyźni będą Cię rozpieszczać i traktować jak prawdziwą księżniczkę, czyli tak jak na to zasługujesz.

B

Ogłoszenia „szukam sponsora” nie są już czymś nowym ani zaskakującym.

Sponsoring stał się czymś powszechnym, jest połączeniem dobrej zabawy dwojga osób i zarabiania pieniędzy. Panowie lubią mieć przy sobie piękne kobiety, niekoniecznie szukają towarzyszki na dobre i na złe, ale przelotnego romansu, który może oczywiście trwać latami. Ze sponsorowanych relacji zwolnione są obie strony, każda ma w tym jakąś korzyść. Sponsor ustala zakres interesujących go usług i zadań do wykonania w określonym czasie przez sponsorowaną. Za wywiązanie się z umowy kobieta otrzymuje ustalone ze sponsorującym wynagrodzenie. Jest to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Kobieta może też zdecydować się na inną fermę wynagrodzenia niż pieniądze – przykładowo na opłacenie studiów, luksusowe zakupy, zagraniczne podróże, wynajęcie i opłacanie mieszkania, zakup samochodu itd. W sponsoringu nie ma żadnych ograniczeń, dwie strony ustalają swoje potrzeby, oczekiwania i preferencje. Sponsorem może być oczywiście zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Wiele bogatych i dojrzałych kobiet szuka młodszych panów do towarzystwa i bliższych kontaktów. Chcą poczuć się w pełni spełnione, doświadczyć czegoś niezwykłego. Sponsoring portal to miejsce dla każdego, regularnie pojawiają się nowe oferty, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie interesującą ofertę.
sponsor

C

Sponsoring portal coraz popularniejszy w Polsce i na świecie. Sprawdź, na czym to polega!

W Internecie dostępnych jest coraz więcej portali sponsoringowych, dzięki czemu można przebierać w ofertach. Nawet najbardziej wymagane osoby mogą liczyć na znalezienie tego, o czym marzą i czego potrzebują na danym etapie swojego życia. Możliwość prowadzenia beztroskiego życia, pełnego przyjemności, bez zbędnych zobowiązań, jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy przejrzeć anonse, aby znaleźć coś dla siebie i odmienić swoje dotychczasowe życie na lepsze. Kto nie marzy o bogatym sponsorze, który spełni najmniejszą zachciankę? Marzenia są po to, aby je spełniać, a nie bezustannie rozmyślać „co by było, gdyby…”. Młodość i sprawność przemijają, czas się nie zatrzymuje, dlatego szkoda marnować go, jeśli można przejść przez życie z uśmiechem na twarzy. Relacja sponsoringowa może opierać się na różnych wariantach, elastyczna umowa między dwojgiem osób to kolejna zaleta. To zawierające ją osoby decydują w pełni o tym, jaki będzie zakres obowiązków i sposób wynagrodzenia. Nikt nie ma prawa się do tego wtrącać, wszystko pozostaje w sekrecie. W relacji sponsoringowej ważne jest wzajemne zrozumienie swoich potrzeb. Sponsoring może przybierać różną formę, decydują o niej osoby zawierające ze sobą umowę. Dla jednych wystarczające będzie sporadyczne spotkanie się. Może dotyczyć do towarzystwa podczas spotkania/wyjazdu biznesowego, bankietu. Nie zawsze druga strona oczekuje czegoś więcej, relacja nie musi mieć podłoża erotycznego. Warunki umowy zawsze są indywidualne, co jest ogromną zaletą sponsoringu. Może być od systematyczny, czyli polegać na regularnych spotkaniach, ale nie codziennym widywaniu się. Obie strony mogą też wyrazić chęć i ochotę na świadczenie usług seksualnych, dzięki czemu każdy na tym korzysta. Nie brakuje też sponsorów szukających długotrwałej relacji, która opiera się na stałych warunkach współpracy. Może być także tak, że sponsor i sponsorowana decydują się na wspólne mieszkanie, co jest bardzo korzystne dla obu stron – sponsor zaspokaja swoją potrzebę bliskości i ma z kim spędzać wolny czas, a sponsorowana otrzymuje za to comiesięczną pensję lub jest wynagradzana w inny sposób wywiązywanie się z postanowień zawartych w umowie. W takiej relacji nie ma żadnych niedomówień, wszystko odbywa się na przejrzystych zasadach, wobec czego obie strony są zadowolone. Zdarza się nawet tak, że narody się silniejsze uczucie i para postanawia stworzyć trwały związek, w tym małżeński. Nierzadko sponsoring kończy się założeniem rodziny.
Sponsoring może przybierać różną formę, decydują o niej osoby zawierające ze sobą umowę. Dla jednych wystarczające będzie sporadyczne spotkanie się. Może dotyczyć do towarzystwa podczas spotkania/wyjazdu biznesowego, bankietu. Nie zawsze druga strona oczekuje czegoś więcej, relacja nie musi mieć podłoża erotycznego. Warunki umowy zawsze są indywidualne, co jest ogromną zaletą sponsoringu. Może być od systematyczny, czyli polegać na regularnych spotkaniach, ale nie codziennym widywaniu się. Obie strony mogą też wyrazić chęć i ochotę na świadczenie usług seksualnych, dzięki czemu każdy na tym korzysta. Nie brakuje też sponsorów szukających długotrwałej relacji, która opiera się na stałych warunkach współpracy. Może być także tak, że sponsor i sponsorowana decydują się na wspólne mieszkanie, co jest bardzo korzystne dla obu stron – sponsor zaspokaja swoją potrzebę bliskości i ma z kim spędzać wolny czas, a sponsorowana otrzymuje za to comiesięczną pensję lub jest wynagradzana w inny sposób wywiązywanie się z postanowień zawartych w umowie. W takiej relacji nie ma żadnych niedomówień, wszystko odbywa się na przejrzystych zasadach, wobec czego obie strony są zadowolone. Zdarza się nawet tak, że narody się silniejsze uczucie i para postanawia stworzyć trwały związek, w tym małżeński. Nierzadko sponsoring kończy się założeniem rodziny.
możemy mieć bogatego pieniędzy

Sponsoring to nie prostytucja, ale przyjemność dla dwojga i korzystanie z życia. Poznaj nowy wymiar relacji bez zaangażowania emocjonalnego.

Decydując się na sponsoring za kasę, trzeba pamiętać o tym, aby trzymać swoje uczucia na wodzy. Bardzo często sponsorowi zależy wyłącznie na konkretnych usługach i nie chce się angażować, nie szuka stałej partnerki. Oczywiście może stać się tak, że poczucie bliskości przyczyni się do tego, że obie osoby połączy uczucie, ale nikt nie powinien tego oczekiwać. Podczas przeglądania ofert dotyczących sponsoringu trzeba zachować ostrożność, bo nigdy nie wiadomo, kto jest twórcą ogłoszenia i znajduje się po drugiej stronie komputera. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych portali, na szczęście obecnie nie brakuje ekskluzywnych serwisów sponsoringowych. Można przebierać w ofertach panów szukających utrzymanek. Korzystanie z tego typu serwisów zawsze szanse na znalezienie idealnego partnera, który dominuje życie kobiety. Pośród ananasów można trafić nawet na milionera przy odpowiedniej pomocy szczęścia. Sponsoring nie ma niczego wspólnego z prostytucją, czyli najstarszym zwodem świata. Od prostytutki ani wymaga się seksu, a za świadczone przez nią usług obowiązuje określona stawką, najczęściej naliczanie godzinowo. Sponsoring jest relacją, która nawet nie musi dotyczyć kontaktów seksualnych. Sponsor utrzymuje kobietę, może być to krótkoterminowa lub wieloletnia relacja opartej na ustalonych przez obie strony zasadach.
szukam sponsora sponsoring za pieniądze szukam sponsora

D

Dlaczego tak wiele osób wciąż boi się sponsoringu i nie chce dać mu ani cienia szansy?

Pomimo wzrostu popularności sponsoringu i wyrażeń, takich jak „szukam sponsora” lub „sponsoring portal”, budzi wciąż bardzo wiele kontrowersji. Pytanie, czy to jest faktycznie kontrowersja, czy strach przed czymś nieznanym. To pytanie jest zarazem trudno i delikatne, bo ktoś, kto nie chce zrozumieć, i tak nie zrozumie. Normalnym zachowaniem ludzkim jest krytyka zjawisk, które powodują uczucie niepokoju. Tak właśnie jest w przypadku sponsoringu. Młode pokolenie ma zupełnie inne spojrzenie na relacje sponsorowane niż ich rodzice, nie wspominając już o dziadkach.

Sponsoring niestety wciąż jest utożsamiany z prostytucją, lecz w rzeczywistości relacje sponsoringowe nie muszą obierać się na relacjach erotycznych. Mogą, ale nie muszą.

Nie jesteśmy tutaj po to, by przekonywać starsze pokolenie do nowego wymiaru relacji. To się już w okół nich dzieje i nie zostaje im nic innego, jak zaakceptować tryb życia młodych ludzi. Nie zawsze młodzi ludzie decydują się na takie luźne relacje, ponieważ często w statystykach widnieją dojrzali mężczyźni.

A Ty? masz zamiar przejmować się opinią innych? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – Gold Bikini Club jest na tyle dyskretne, że nikt się nie dowie o Twojej subskrypcji. Przestań wreszcie spełniać oczekiwania otoczenia i zacznij żyć swoim życiem. Nikt go za Ciebie nie przeżyje, więc powinieneś wyrzucić swoje zakłopotanie w kąt. Zabawa rozpoczyna się właśnie teraz!

Jakie są korzyści korzystania z portalu sponsoringowego?

Największą zaletą jest brak konieczności angażowania się w związek. Obydwie strony same ustalają warunki, w jakich chcą uczestniczyć. Możesz poświęcić się swoim pasjom, karierze lub ulubionym sportom. Nie musisz się martwić o nic więcej, jak wynagrodzenie dla Sponsorowanej. Jeśli poszukujesz bardziej towarzyszki niż życiowej partnerki, to sponsoring jest zdecydowanie dobrym wyborem. Z powodzeniem możesz zaspokoić swoje potrzeby bliskości bez konieczności angażowanie się w długoletnią relację. Jako że jest to głównie umowa biznesowa, relacje sponsoringową możesz zakończyć w momencie, kiedy wasze drogi się rozejdą. Nikt nie powinien prawić Ci morałów, odstawiać dramatów i innych cyrków. Brzmi idealnie, prawda? Kiedy obydwie strony spełniają warunki waszej umowy, wszystko jest piękne i przyjemne. Możecie zaplanować wspólne wyjazdy, podróżować dookoła świata. Możecie wspólnie się realizować i spełniać marzenia. To wszystko jest możliwe, kiedy trafi się na odpowiednią osobę. Jeśli jesteś nieśmiałym facetem, sponsoring portal będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Nie stajesz z kobietą twarzą w twarz. Możecie się wstępnie poznać, wymieniając wiadomości. Już na tym etapie możecie stwierdzić, czy zmierzacie w tym samym kierunku, czy lepiej sobie odpuścić i zacząć szukać dalej. Być może nie od razu trafisz na tę jedyną, lecz z pewnością poznasz wiele wspaniałych kobiet i nawiążesz nowe znajomości. Wybierając Gold Bikini Club sponsoring portal, możesz liczyć na wysokiej jakości oferty. U nas nie ma miejsca na fałszywe konta i nieprawdziwe ogłoszenia. Każda z kobiet chce znaleźć sponsora na krótszy lub dłuższy czas. Zazwyczaj wszystkie szczegóły podane są w opisie. Nie otrzymasz żadnych spamowych maili ani niepotrzebnych informacji. Twoje bezpieczeństwo i dyskrecję cenimy sobie ponad wszystko. To jak będzie? Kiedy do nas dołączysz? 🙂 Wiele atrakcyjnych kobiet czeka na wiadomość od Ciebie!