Sponsoring portal
boonga

Boonga

Portal, na którym możemy bezpłatnie wystawić ogłoszenie dotyczące spotkania z nami oraz znaleźć takie, dzięki którym będziemy mogli umówić się z kimś. Niczym na portalach aukcyjnych możemy znaleźć to, co nas w danym momencie interesuje.

O portalu Boonga

Rejestracja na portalu jest szybka i prosta, podajemy swojego e-maila, hasło, imię oraz wiek. Wyszukiwanie osób na spotkania jest w formie przeglądania ogłoszeń. Kiedy znajdziemy ogłoszenie, które przypadło nam do gustu, możemy napisać do danej osoby. Wystawianie ogłoszeń jest bezpłatne, co jest sporym plusem tego portalu.

Spora większość ogłoszeń dotyczy szybkich wyskoków bez zobowiązań, jednak jest podział na kategorie, dlatego każdy, kto czegoś szuka, może tego znaleźć na tym portalu. Zaczynając od zwykłych spotkań na szybki numer, kończąc na ogłoszeniach zawierających zaproszenia na różnego typu imprezy erotyczne.
Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne, jednak nie można posiadać więcej niż 3 aktywnych ogłoszeń, jeżeli mamy 3 aktywne ogłoszenia i chcemy dodać kolejne, musimy 1 z poprzednich usunąć.

Serwis ten nie toleruje ogłoszeń sponsorskich, jeżeli więc chcesz dodać ogłoszenie typu, szukam sponsora/sponsorki, ogłoszenie zostanie niezaakceptowane.

Cennik

Wystawianie ogłoszeń, jak i odpowiadanie na nie, jest bezpłatne.

Rejestracja

Do rejestracji na portalu należy podać:

  • imię,
  • adres e-mail,
  • płeć.

Kontakt

Kraj: Polska

Miasto: Zagórzany

Adres e-mail: kontakt@boonga.pl

Boonga - opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Portale podobne do Boonga

Wyróżniony
GoldBikiniClub
zakazanamilosc.com
Singles50.pl