Sponsoring portal

Ten portal może być fake’owy

pukaczu

Pukaczu

Portal o bardzo ciekawej nazwie “pukaczu” ma chyba przypominać nazwę jednego z pokemonów z delikatnym plot twistem - dzięki portalowi zamiast strzelania piorunów, możemy znaleźć drugą połówkę do pukania. Przynajmniej tak sugeruje portal…

O portalu Pukaczu

Pukaczu wydaje się być dość dobrze rozpromowanym portalem, który odwiedzają zarówno napalone kobiety, jak i mężczyźni, którzy chcą spotkać się tylko w jednym celu. Teoretycznie korzyściami z konta na pukaczu mają być:

  • realny czat,
  • kamerki online,
  • zdjęcia oraz filmy wideo,
  • seks zapytania.

Niestety, nie uraczymy tych rzeczy na pukaczu. Zamiast tego jesteśmy całkowicie przekierowywani na edarling, czyli inny portal, który działa na podobnej zasadzie.

Przechodząc przez całą stronę można zobaczyć na dole strony bardzo ciekawe bardzo ciekawych kobiet. Problem jest tylko jeden – najprawdopodobniej są to zdjęcia kobiet, które w jakiś sposób wyciekły do internetu, a oni wykorzystują ich wizerunek lub podkradli je z innego portalu. Przez właśnie takie zdjęcia portal wydaje się być całkowitym fake’m, od którego powinniśmy odchodzić.

Opinia Piotra Kasztana widoczna na samym sole strony również wydaje się być nieprawdziwa, tym bardziej biorąc pod uwagę to, że p. Piotr jest co roku użytkownikiem od dwóch lat i nic się nie zmienia.

Według ich strony “Społeczność PUKACZU ma już ponad 62300 aktywnych użytkowników w całej Europie.” – portal może mieć ponad 62 tysiące użytkowników, ale najprawdopodobniej są to osoby, które raz złapały się na portal pukaczu, a później zapomnieli, że w ogóle się tam rejestrowali.

Rejestracja

Według strony PUKACZU sama rejestracja trwa maksymalnie 30 sekund. Co ciekawe, nie odpowiadają w żaden sposób jak można zostać częścią społeczności, pomimo, że sami stawiają sobie takie pytanie. Nie informują o tym, co dokładnie trzeba podać w czasie rejestracji.

Dodatkowo, najprawdopodobniej konta nie są weryfikowane w żaden sposób. Dlatego też można tam łatwo naciąć się na fałszywe profile lub osoby, które wchodzą na portal tylko dla zabawy, zamiast w poszukiwaniu prawdziwej relacji. Choć może to sposób, żeby samemu napompować sobie ilość użytkowników?

Pukaczu - opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Portale podobne do Pukaczu

Wyróżniony
GoldBikiniClub
Sugar-daddy.pl
Singles50.pl