Sponsoring portal

Ten portal może być fake’owy

be2

be2.pl

Portal, dzięki któremu możesz poznać nowe osoby, umówić się z nimi na spotkanie, a później to już hulaj dusza.

O portalu be2.pl

Proces rejestracji konta był dosyć szybki i bezproblemowy, jedyne co może budzić podejrzenia, to proces weryfikacji zdjęcia, my użyliśmy pierwszego lepszego zdjęcia z internetu, a portal zatwierdził go, jako oryginalne zdjęcie, dlatego budzi to wątpliwości co do ilości fałszywych profili na portalu.

Portal randkowy na pierwszy rzut oka wygląda całkiem przyzwoicie, jednak tak dobrze nie jest, kiedy chcemy korzystać w jakikolwiek sposób ze strony. Możemy przeglądać profile innych osób, jednak aby zobaczyć jakiekolwiek zdjęcia, musimy wykupić odpowiedni pakiet, to samo tyczy się wysyłania wiadomości, bez pakietu nie zrobimy nic. Jednak jest jedna rzecz, którą możemy zrobić bez kupna pakietu, jeżeli chodzi o szukanie nowych znajomości. Na stronie jest sekcja “Czy to miłość od pierwszego wejrzenia?”, na której ukazują nam się zdjęcia profilowe innych osób, a my możemy dać polubienie, lub przejść do kolejnego. Niestety takich profili wyskakuje nam tylko kilka, dlatego ta czynność długo nam nie zajmie. Podsumowując portal wydaje być się podejrzany, zwłaszcza kiedy zagłębimy się w proces płatności za pakiet premium, ponieważ odnawia się on automatycznie co dany okres (zależy jaką opcję premium wybierzemy) przez co możemy stracić pokaźną ilość pieniędzy.

Cennik

119,90 zł / miesiąc
39,90 zł / miesiąc
79,90 zł / miesiąc

Przy zakupie któregokolwiek pakietu, drobnym druczkiem napisana jest informacja, że dostęp do usługi jest odnawiany automatycznie, co oznacza, że jeżeli zapomnimy wygłosić rezygnację z usługi, opłata za kolejny okres dostępu zostanie pobrana automatycznie. Należy uważać na tego typu płatności, ponieważ mogą one doprowadzić do niechcianej utraty dużej ilości pieniędzy.

Rejestracja

Aby przejść przez rejestrację, należy podać:

  • jestem (płeć),
  • szukam (płeć),
  • imię,
  • data urodzenia,
  • lokalizacja szukanej płci,
  • Odpowiadamy na kilka krótkich pytań dotyczących naszych preferencji wobec partnerki, pytań o nasz charakter, styl oraz wygląd.

be2.pl - opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Portale podobne do be2.pl

Wyróżniony
GoldBikiniClub
Mójsponsor.pl
Poflirtujemy.pl