Sponsoring portal

Ten portal może być fake’owy

Babcia poszukiwana
Babcia Poszukiwana

Babcia poszukiwana

Atrakcyjne, napalone kobiety z okolic, a nawet z całego świata. Serwis wypełniają gorące zdjęcia chętnych na seks kobiet, jednak na próżno tu szukać jakiejś babci. Szukając przygodnego seksu z seniorką, najlepiej będzie poszukać innego miejsca.

O portalu Babcia poszukiwana

Nazwa serwisu niewiele ma wspólnego z tym, co można na nim znaleźć. Wszystkie ogłoszenia dotyczą młodych kobiet, najczęściej w przedziale 18-40 lat. Lista pięknych kobiet jest bardzo długa, na bieżąco aktualizowana jest informacja o aktywnych użytkownikach, także na czacie. Bardzo duża ich ilość sprawia wrażenie mało wiarygodnej informacji.

Użytkownicy bez rejestracji, mogą zobaczyć jedno zdjęcie wyszukanego profilu oraz podstawowe informacje jak status w związku, wiek. Pełny dostęp wymaga założenia profilu, co jest niewykonalne.

Co wyróżnia serwis? Z pewnością wyszukiwarka, która pozwala na szukanie nie tylko z wielu polskich miast, ale też i zagranicznych. Dostępne są ogłoszenia z takich Państw jak Niemcy, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania i inne europejskie kraje. Jednak brak możliwości rejestracji nie pozwala na dokładne sprawdzenie tego miejsca.

Cennik

Brak dokładnych informacji o kosztach prowadzenia profilu na portalu.

Babcia-poszukiwana.pl reklamuje się jako darmowy portal randkowy, podobnie jak konkurencyjne strony.

Rejestracja

Problemy z założeniem konta, być może chwilowe. Bezpośredni odnośnik na stronie nie działa, a babcia-poszukiwana.pl wymaga założenia konta na innym portalu – poprostuflirt.com. Jednak zakładając bezpośrednio tam konto, sytuacja się nie zmienia i w dalszym ciągu nie ma możliwości zalogowania się w tym serwisie.

Kontakt

Adres e-mail: biuro@seks-telefon.com

Babcia poszukiwana - opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Portale podobne do Babcia poszukiwana

Wyróżniony
GoldBikiniClub