Studentka szuka sponsora

A

Dziewczyny często decydują się na relacje z dużo starszym sponsorem. Złośliwi twierdzą, że różnica wieku jest tak duża, jak pomiędzy ojcem i córką, lecz czy można w takim wypadku mówić o jakimkolwiek uczuciu? Studentki często szukają stałego układu na lata, ponieważ czerpią z niego finansowe lub materialne korzyści. Wbrew pozorom taka relacja wcale nie musi mieć charakteru seksualnego, chociaż podobno zdarzają się wyjątki, że dziewczyny szukają sponsora, by umówić się na spotkanie pełne seksu. Relacja sponsoringowa jest opłacalna dla Sponsorowanej i Sponsorującego, ponieważ obydwoje czerpią z niej zadowalające korzyści. Sponsorzy dostają to, czego chcą, a sporo dziewczyn dostaje prezenty, niektóre wyjeżdżają na luksusowe wyjazdy, często sponsorują im całe życie – mieszkanie, kosmetyki, ubrania i wiele więcej.

Skąd się wzięły relacje sponsoringowe? W jaki sposób studentka szuka sponsora?

Zapewne się nie zdziwisz, ale moda na tego typu związki przyszła do Polski z zachodu. Liberalne podejście do niezobowiązujących relacji szybko podbiło serca Polaków. Zmienia się świat i zmienia się także podejście do wszelakich zobowiązań, także tych związkowych. Idealnym przykładem mogą być duże miasta, a przede wszystkim Warszawa. Luźne podejście do relacji jest pożądane nie tylko przez młode osoby,  w tym studentki, ale także dojrzałe osoby, które zostały same ze swoim majątkiem. Przyczyn może być wiele, np. przebyty rozwód lub brak bliskiej osoby.

 

B

sugar baby sugar daddy daddy sugar

Na czym polega sponsoring? Czy jest tożsamy z prostytucją? Panujące przekonanie dotyczące relacji sponsorów
ze studentkami.

Najprościej rzecz ujmując, sponsoring polega na sponsorowaniu. Do zawarcia umowy potrzebny jest Sponsor i Sponsorowany – w tym wypadku studentka. Zawarta umowa nie ma określonego szablonu. Jest zależna tylko i wyłącznie od osób ją zawierających. W dalszym ciągu sponsoring jest mylnie kojarzony z prostytucją. Oferowanie jedynie sex usług jest znacznie łatwiejsze niż tworzenie relacji sponsoringowej. Podstawową różnicą jest fakt, że akty erotyczne nie muszą mieć miejsca w sponsoringu. Zazwyczaj studentka szuka sponsora, aby poprawić styl swojego życia. Nie chodzi jej o to, by zarobić, a otaczać się luksusem.  

W praktyce wygląda to tak, że młoda studentka szuka sponsora i poznaje stabilnego finansowo mężczyznę, który płaci lub wynagradza materialnie za czas poświęcony tylko i wyłącznie jemu. Zdarza się, że studentka szuka dwóch sponsorów, a wtedy jej dochody rosną znacznie szybciej. Kobieta jest zabierana na kolacje, przyjęcia, spotkania biznesowe, czerpie korzyści z życia na poziomie. W zamian oferuje swoje towarzystwo lub inne czynności, które zawiera umowa sponsoringowa. Sex może, ale nie musi wchodzić w grę. Tego typu relacja jest przykładem raczej stałego układu. Sponsorowana może nawet mieszkać ze Sponsorującym, ale formalnie nie są w żadnym związku. Obydwie osoby mogą mieć też innych partnerów, chyba że umowa stanowi inaczej. Każda relacja jest inna, dlatego zasady są ustalane indywidualnie. 

Innym przykładem może być brak relacji stałej, lecz jej cykliczność. Zamożny biznesmen może mieć raz w tygodniu jakieś spotkania, na którym powinna mu towarzyszyć piękna dziewczyna. Studentka chodzi ze sponsorem na takie spotkania, a następnie zostaje odwieziona pod wskazany adres. Nie dochodzi między nimi do żadnego zbliżenia ani stałej bliskiej relacji. Tego typu ogłoszenie może wyglądać następująco: „szukam sponsora na okazjonalne wyjścia”. Wówczas sprawa jest jasna i nie trzeba zadawać zbędnych pytań.

Charakter relacji sponsoringowej jest dowolny. Studentka szuka sponsora z różnych powodów. Ważne jest, aby obydwie osoby były zadowolone z warunków – wtedy taka relacja może trwać nawet kilka lat!

sponsor

Szukam sponsora, czyli jaka powinna być Sponsorowana? Jakie są jej cechy rozponawcze?

Studentka, czyli młoda kobieta w wieku około 20-27 lat, jest spragniona nowych doświadczeń i przygód. Jeśli tylko nie będzie to kolidowało z jej uczelnią, z pewnością zjeździ z Tobą cały świat. Będzie otwarta na nowe wyzwania i nie odmówi dobrej imprezy. Chce zwyczajnie odmienić swoje życie!

Chęć nawiązania relacji sponsoringowej poznasz po tym, że jej ogłoszenie zacznie się od słów: „szukam sponsora, który…”. Ciężko poznać osobę na podstawie ogłoszenia, dlatego lepiej będzie, jak się trochę bliżej poznacie, planując wejście do stałego układu sponsorowanego.

Nie ma gwarancji, że trafisz od razu na tę jedyną. Studentki są różne, ale wszystkie chcą zadowolić swoich klientów, by Ci grali idealnego sponsora. Z pewnością spotkasz dziewczyny z klasą, buntowniczki, imprezowiczki, a nawet z pozoru ciche myszki. Skoro o ogłoszeniach mowa, to…

... gdzie znajdują się ogłoszenia sponsorowane? Na co zwrócić uwagę, szukając studentki do takiego układu?

Dość teoretycznych informacji, czas przejść do konkretów przydatnych dla sponsorów. Najwięcej ogłoszeń typu „studentka szuka sponsora” znajdziesz na portalach sponsoringowych. Tam studentek jest wiele! Bez wątpienia znajdziesz potencjalną osobę do takiej relacji.
Rejestrując się na takim portalu, stajesz się kolejnym puzzlem w układance. Wszyscy zarejestrowani- czy w roli sponsora, czy studentki, wiedzą do czego służy dedykowany portal, dlatego nie musisz nikogo udawać.

Atrakcyjna studentka pozna zadbanego sponsora, dlatego pamiętaj, aby dać z siebie 100%, ale nie udawać. Portal sponsoringowy to nie tylko randki, sex i spotkania. Masz okazję poznać nie jedną inteligentną młodą dziewczynę, a być może wasza relacja przetrwa lata? Sponsorów zazwyczaj nie obchodzi stały związek, ale każdy jest przecież inny.  Uważaj tylko, aby swoimi zamiarami, nie przestraszyć studentki już na starcie!

szukam sponsora sponsoring za pieniądze szukam sponsora

Jaki portal sponsoringowy wybrać?

Studentka, która szuka sponsora, powinna podejść do sprawy bardzo rozważnie i umieści ogłoszenie na profesjonalnym portalu. Najlepszym wyborem będzie Gold Bikini Club, ponieważ tam najbardziej liczy się dyskrecja oraz bezpieczeństwo kobiet (także studentek) oraz Sugar Daddy. Nie otrzymujesz żadnych spamowych maili, a Twoje dane są ściśle chronione.

Ogłoszenia są na bieżąco weryfikowane, aby uniknąć możliwości kreowania fałszywych kont i zamieszczania nieprawdziwych zdjęć przez użytkowników. Ten sponsoring portal niezwykle ceni sobie zaufanie zarejestrowanych osób, dlatego trafiając tam, masz pewność, że wszystko zostanie między wami… ;).

C