A

Sponsoring portal

Chcesz znaleźć kobietę swoich marzeń? Taką o jakiej zawsze skrycie myślałeś. Która jest ucieleśnieniem Twoich wszystkich fantazji. A do tego zasady waszej znajomości były by od początku jasne i ustalone? Nie było by miejsca na żadne akty zazdrości lub niedomówienia. To marzenie możemy pomóc Ci urzeczywistnić. Nie wiesz gdzie znaleźć kobiety na sponsoring? Pokażemy Ci miejsce, w którym znajdziesz Tę jedyną.

Nie ważne jakie masz wymagania. Czy szukasz partnerki na stałe, na kilka spotkań w miesiącu, na luźną relację lub poszukujesz kandydatek np. do trójkąta. Każdy wariant jest możliwy.

Jak sponsorować kobietę?

Pokażemy Ci miejsce,
gdzie znajdziesz Tę jedyną.

 
B

Ponad 50% użytkowników to zarejestrowane kobiety. I to nie przypadkowe. Kobiety, które szukają właśnie Ciebie.

Zarejestruj się na Goldbikiniclub.com szybko i łatwo.
Wystarczy kliknąć „załóż darmowe konto” i wybrać płeć. Możesz na początek wypróbować konto free. Później zalecamy wybrać któryś z dostępnych dla użytkowników wariantów. Zwiększy to Twój zasięg poszukiwań i limity, a tym samym szanse na ciekawsze lepsze znajomości.

Zamieść wszystkie dane w nowym profilu – bądź szczery! Kobiety po pierwszym spotkaniu będą wiedziały, że nie jest tak, jak opisywałeś. Dodaj swoje zdjęcia. Ważne żeby były aktualne. Zdjęcia sylwetki i twarzy wskazane. Przecież kobiety rozpoczną z nami romans mając pewność, że konto jest wiarygodne, a my nic nie chcemy przed nimi ukryć.

I teraz najprzyjemniejsza czynność - poszukiwanie kandydatki.
Musisz posłużyć się swoim wewnętrznym czarem i oryginalną osobowością.

To, jakich technik uwodzenia użyjesz zależy tylko od Ciebie.


Na stronie znajdziesz przewodnik dla użytkowników, który odpowie na każde Twoje pytanie lub odwiedź naszego bloga https://blog.goldbikiniclub.com i zainspiruj się!

Chcesz znaleźć dziewczynę, którą możesz zaponsorować? Sponsoring jest na porządku dziennym, oferuje go także nasz portal. Dzięki możliwości sprawdzenia kobiety przed pierwszym spotkaniem, możesz odnaleźć tą jedyną bez problemu. Nie obawiaj się o opinię ludzi, na sponsoringu każdy zyskuje! Wiele kobiet wystawia ogłoszenia typu "szukam sponsora", dzięki czemu bardzo łatwo dostaniesz się do odpowiedniej kobiety.
Na naszym portalu mężczyźni są weryfikowani, jeśli masz poniżej 18 roku życia, zostaniesz od razu usunięty z naszego elitarnego grona. Nie zezwalamy na podglądanie pięknych kobiet, które zarejestrowały się na naszym serwisie.
Ten przywilej należy wyłącznie do bogatych dorosłych mężczyzn Nie każda umowa sponsoringowa opiera się tylko i wyłącznie na seksie lub zależności finansowej. Niektóre ze sponsorowanych relacji obejmują uczestniczenie w biznesowych spotkaniach, kiedy chcesz mieć piękną kobietę obok. Chcesz znaleźć jedną dla siebie? Na naszym portalu sponsoringowym mamy wiele ogłoszeń kobiety, która szuka mężczyzny-sponsora takiego jak Ty!

Sponsoring portal Goldbikiniclub jest przeznaczony dla osób, które nie boją się poznać nowych osób. Na naszym portalu rejestrują się:

 • Piękne kobiety, które chcą znaleźć dla siebie partnera-sponsora,
 • Bogaci mężczyźni, którzy są w stanie zasponsorować wszystkie potrzeby Utrzymanek, a także potrzebują w życiu odrobinę więcej niż dotychczas.

Na etapie rejestracji potrzebujemy od Ciebie kilka informacji:

 • Adres e-mail,
 • Nazwa użytkownika,
 • Data urodzenia,
 • Miejsce pochodzenia,
 • Status związku,
 • Kogo szukasz,
 • Wykształcenie,
 • Język,
 • Wzrost,
 • Waga,
 • Budowa ciała,
 • Kolor włosów,
 • Czy palisz papierosy,
 • Gdzie chcesz się spotykać,
 • Status zawodowy,
 • Roczny dochód.

Portal jest przeznaczony dla pełnoletnich bogatych mężczyzn, którzy rejestrują się nie tylko po to, aby oglądać piękne kobiety. Każde z ogłoszenie towarzyskie opublikowane przez Kobiety na Goldbikiniclub jest weryfikowane przez administratorów. Podobnie dzieje się z kontami mężczyzn. Jeśli jesteś niepełnoletni lub zarejestrowałeś się na nasz portal tylko po to, aby oglądać piękne Kobiety - szybko zostaniesz usunięty z naszego elitarnego grona.

Na portalu znajdziesz sugar baby, które będą chciały umówić się na spotkanie GFE. Jest to co raz bardziej popularna forma spotykań. Kobiety, które oferują tego typu układ, chcą żabyś czuł się ich towarzystwie bardzo komfortowo. Po zakończonym stosunku, dziewczyna będzie chciała Cię przytulić, porozmawiać z Tobą, napisać miłego SMSa lub pocałować na pożegnanie. Zakres usług jest całkowicie zależny od Was. Pamiętaj jednak, że Utrzymanka może nie zgodzić się na Twoje warunki. Sprawdź ogłoszenia na naszym portalu i przekonaj się, która z dziewczyn może zrobić dla Ciebie to, czego oczekujesz.

Na Goldbikiniclub jest dostępny także tzw. tryb incognito, dzięki któremu cała zawartość serwisu zmienia swoją oprawę graficzną. Pojawiają się specjalne wykresy giełdowe oraz inne zdjęcia, przez które Twoi współpracownicy czy szef nie zorientują się, że przeglądasz ogłoszenia Utrzymanek zamiast pracować. Czasem każdy potrzebuje chwili odpoczynku! Sprawdź nasz portal, na którym z pewnością znajdziesz sposób na odpoczynek psychiczny


Zastanawiasz się jakie Kobiety szukają sponsora? Z pewnością piękne. W dodatku, mogą być to Kobiety, które codziennie mijasz wśród ludzi na przejściu dla pieszych czy w centrum handlowym. Ogłoszenia typu "szukam sponsora" dodają zwykłe Kobiety, którym po prostu nie wyszło w życiu. Powodami do rozpoczęcia sponsoringu są pieniądze - może być zmuszająca do tego sytuacja finansowa lub chęć poprawy standardu życia. Bardzo często przez ich myśli przebiegają słowa "szukam bogatego sponsora, który ułatwi moje życie i będzie miał wiele możliwości spotkań". Sponsoring nie zawsze opiera się tylko i wyłącznie na płaceniu Kobiecie za sex. Umowa sponsoringowa między Wami może opierać się dodatkowo na spotkaniach towarzyskich, na których będziecie rozmawiać o problemach bieżących. Utrzymanka może być także Kobietą, która będzie Twoim oparciem na ważnym spotkaniu biznesowym. Każdy prawdziwy facet, chce, aby na spotkaniach towarzyszyła mu Kobieta, a co dopiero piękna Kobieta.

Wiele pięknych Kobiet dodaje swoje ogłoszenia na kilka portali. Oczywiście wybór tej, która będzie Ci odpowiadać zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

Sponsoring portal - nasze Kobiety